« zpět

KPSP U10

KPSP U10

08.10.2017 - Starším přípravkám se v Čepirozích příliš nedařilo


Satelitní turnaj – Čepirohy

  

   V neděli 8.10. se odehrál další satelitní turnaj v Čepirohách. Výkop byl v 10:00. Hrálo se na čtyřech hřištích systémem 5+1  (2x 12 minut). Změřit síly si s námi přijeli Chomutov, Litoměřice, Louny - Bílina.


Nominace:

tým A)  Adam Foršt, Adam Doubrava, Rosťislav Neckář, Jirka Hudeček, Tomáš Tranxuan, Pavel Černý

tým B) Stella Balázsová, Natálka Kočišová, Denis Straňánek, Ladislav Dobiáš, Ian Víšek, Miroslav Kalita, Zdeněk Hošek, Nikolas Krátký, Pavel Štěpánek, David Gancler, Honza Piskač


Účast zhodnotil trenér Jiří Zápotocký : „Rozděleni jsme byli na dva týmy. Dnešek nám fotbalově nebyl vůbec souzený. Ani jeden z týmu neukázal své schopnosti a dovednosti, co už umí. Hráči nebyli tak aktivní ve hře jako soupeři. Zbavovali jsme se rychle míčů, měli málo střel na soupeřovo branku a když už jsme mohli konečně zakončit, nedokázali jsme ji trefit. Nějaké góly padaly, ale mohlo jich být více.

Ve skupině 1) se hráči snažili, bojovali, v některých situacích předvedli pěkné akce, ale soupeři byli aktivnější. Nebyl to 100% výkon.

Ve skupině 2) nám chyběla rychlost, fyzička, zápal do hry a bojovnost a nevzdávat to po pár gólech. Musíme makat až do konce každého zápasu naplno a to platí i pro skupinu 1. Závěrem mohu konstatovat, že dnešní satelitní turnaj se nám opět nepovedl.“


Aktuality

© 2018 Insion