KPSD

11.06.2017 - Těsná prohra starších dorostenců na domácím hřišti

Mistrovské utkání krajského přeboru staršího dorost 11. června 2017

Mostecký fotbalový klub B - FK Neštěmice   2:3 (2:3)

Utkání starších dorostenců přiblížil trenér Jaroslav Haspra : „Toto utkání naši kluci sehráli na hlavním stadionu FSJM a i přes porážku se odehrálo docela slušné utkání. Obě družstva se postarala o pohledný fotbal a to i v dost teplém počasí. Naši vstoupili do utkání aktivně a v úvodu se ujali vedení, soupeř však dokázal na naši branku odpovědět a následně i navýšit. Naši hráči se však dokázali s výsledkem poprat a dokázali vyrovnat. Bohužel těsně před koncem poločasu se soupeři podařilo znova odskočit a stav 3:2 v náš neprospěch určil poločasový výsledek.

V druhém poločase kluci sice bojovali, ale bez gólového efektu a tak jsme doplatili na neproměnování šancí, do kterých se naši kluci dostávali. Soupeř se snažil o navýšení skóre, ale kluci dobře bránili a soupeři nedovolili skórovat. Na druhou stranu naše šance také končily neúspěchem. A tak zápas skončil naší porážkou 2:3“.

Střelci  MFK : Antonín Marčanik  a Petr Mirga

Sestava MFK : Michal Bobek, Martin Hejna, Rostislav Peták, Antonín Marčanik, David Miškolci, Petr Vejrážka (K), František Černý, Tomáš Cicko, Lukáš Kurcin, Marek Procházka, Filip Rejč, Jaroslav Šromek, Petr Mirga, Daniel Rulf, Tomáš Tóth, Tomíš Tykal, Anit Nguyen a Štěpán Ježek

Trenéři MFK : David Novák, Jaroslav Haspra

Vedoucí : Filip Jelínek