KPSD

KPSD

03.06.2017 - Jasná výhra staršího dorostu v KP

ASK Lovosice/SK Velemín - Mostecký fotbalový klub B    0:5 (0:3)

Utkání starších dorostenců přiblížil trenér Jaroslav Haspra : „Naše utkání mohu zhodnotit velmi kladně, protože kluci předváděli přesně to, co od nich vyžadujeme. Samozřejmě kluci hráli to, co jim soupeř povolil a ten toho povolil velmi mnoho. Ačkoliv se snažil a znepříjemňoval nám jakékoliv aktivity, tak naši hráči si dokázali poradit. V prvním poločase jsme mohli vést větším rozdílem, ale opět jsme dopláceli na neproměňování gólových šancí, a tak se odcházelo jen za stavu 3:0 v náš prospěch.

Druhý poločas jsme začali opět velmi aktivně a tuto aktivitu jsme udrželi po celý poločas. Je škoda, že jsme nedokázali tuto převahu zužitkovat i gólově. Před výkonem obou klubů musíme smeknout, jelikož se hrálo za velmi nefotbalověm počasí, kde teploty byly opravdu velmi vysoké. A obě družstva se snažila předvádět pěkný fotbal. Naši kluci však předvedli více fotbalovosti a tak zaslouženě vyhráli.“

Střelci  MFK : Antonín Marčanik  2x, Nick Sinu 2x a Štěpán Ježek

Sestava MFK : Štěpán Ježek, Martin Hejna, Rostislav Peták, Antonín Marčanik, David Miškolci, Petr Vejrážka(K), František Černý, Tomáš Cicko, Nick Sinu, Matěj Mikulka, Lukáš Kurcin, Marek Procházka, Milan Jurinec, Hung Tran Bao, Martin Váňa a Anit Nguyen

Trenéři MFK : David Novák, Jaroslav Haspra

Vedoucí : Filip Jelínek