KPSD

21.05.2017 - Starší dorostenci se v Litoměřicích trefili 12x

Mistrovské utkání krajského přeboru staršího dorostu v neděli 21. května 2017

FK Litoměřice/TJ Žitemice - Mostecký fotbalový klub B    2:12 (0:7)

Utkání starších dorostenců přiblížil trenér Jaroslav Haspra : „Od začátku utkání naši hráči měli velkou převahu a soupeře téměř vůbec nepouštěli na naší polovinu. Sice se našly malé výjimky, ale kluci si věděli rady a soupeř se nedostal ani do žádné koncovky. Oproti jiným utkáním naši kluci tutu převahu dokázali zužitkovat také gólově. Poločas tak skončil vysokým rozdílem 7:0.

Ačkoliv naši kluci vedli vysokým rozdílem, v kabině jsme je upozornili na chyby, které se nám nelíbily a byly zbytečné. Také nás soupeř za tyto chyby potrestal dvěma góly v druhém poločase, kluci však vstřelili ještě pět branek a tak tyto chyby tak nerozhodovaly. Naše hra nebyla ve druhém poločase pohledná a tak můžeme být spokojení s výsledkem, ale s hrou nikoliv.“

Střelci  MFK : Daniel Štosek 2x, Antonín Marčanik 4x, Martin Hejna, Rostislav Peták, Anit Nguyen, Davd Miškolci, Tomáš Tóth a Marek Procházka

Sestava MFK : Jaroslav Šromek, Martin Hejna, Daniel Štosek, Rostislav Peták, Antonín Marčanik, Anit Nguyen, Marek Procházka, David Miškolci, Petr Vejrážka (K), Tomáš Tóth, Filip Rejč, Lukáš Kurcin, Jan Barbořák, František Černý, Tomáš Cicko a Štěpán Ježek

Trenéři MFK : David Novák, Jaroslav Haspra

Vedoucí : Filip Jelínek