KPSD

14.05.2017 - Starší dorostenci vysoko prohráli doma s Roudnicí

Mistrovské utkání krajského přeboru staršího dorostu

Mostecký fotbalový klub B  :  VOŠ a SOŠ Roudnice n/L  1:9 (0:2)

Utkání starších dorostenců přiblížil trenér Jaroslav Haspra : „V prvním poločase se hrál velmi pohledný fotbal s obou stran a šance si vytvářela obě mužstva. K naší smůle jsme tyto šance nedávali, naopak soupeři se podařilo dvě z nich využít a tím se ujmuli vedení 2:0. Celý první poločas byl vyrovnaný a hráči obou mužstev nám předváděli pohledný fotbal. Kluci však nedokázali na branky soupeře odpovědět a tak se do kabin za stavu 2:0 pro hosty.

Druhý poločas pro nás nezačal dobře, když jsme inkasovali hned v úvodu a naši kluci se nedokázali vzchopit a odpovědět na narůstající tlak soupeře. Sice nám poté soupeř dovolil 1x skórovat, ale ani to naše kluky nenakoplo. Naopak roudničtí na tuto branku reagovali větším usílím a vsítili další tři branky. Naši hráči v tomto utkání nepředváděli výkon, na který jsme u nich zvyklí a tak prohráli vysokým rozdílem“.

Střelci MFK : Daniel Štosek

Sestava MFK : Michal Bobek (K), František Černý, Martin Hejna, Tomáš Cicko, Daniel Štosek, Rostislav Peták, Antonín Marčanik, Marek Procházka, David Miškolci, Petr Vajrářka, Tomáš Tóth, Anit Nguyen, Filip Rejč a Antonín Elstner

Trenéři MFK : David Novák, Jaroslav Haspra

Vedoucí : Filip Jelínek