« zpět

KPMP U9

KPMP U9

02.09.2017 - Mladší přípravky vyrazily na první satelitní turnaj


Dne 2.9.2017 se uskutečnil v Jirkově - Ervěnicích první satelitní turnaj v rámci Krajského přeboru mladších přípravek. Hrálo se na čtyřech travnatých hřištích. V Jirkově se utkaly kategorie U9 (ročník 2009). Na hřištích se hrálo systémem 1+4.


Soupeři MFK byli fotbalisté družstev : SK Ervěnice A, SK Ervěnice B, Junior Chomutov A, Junior Chomutov B, FK Litvínov A , FK Litvínov B.


Sestavy mosteckých :

MFK A : Lipert, Stoklas, Kohout, Svítek, Žák , Ponert, Mráz

MFK B : Vyoral, Verner, Jandák , Patera , Pešek, Krejčí


Výsledky :

MFK A - Litvínov B 5:1

MFK A - Litvínov A 5:2

MFK B – Litvínov B 7:1

MFK B - Litvínov A 2:6


MFK A - Chomutov 3:3

MFK B - Chomutov 3:7

MFK A - Chomutov 4:4

MFK B - Chomutov 0:7


MFK A : Ervěnice 3:2

MFK B : Ervěnice 3:6

MFK A : Ervěnice 5:2

MFK B : Ervěnice 0:7


Celkem :

MFK – FK Litvínov 19:10

MFK – Junior Chomutov 10:21

MFK – SK Ervěnice 11:19


Hodnocení trenérů : „Dnešní satelitní turnaj se nám moc nepovedl. Přesto musíme kluky pochválit. Po soustředění se jim hrálo těžko. Bylo vidět, že jsou unavení a že tahají nohy. Myslíme si ale, že i tak podali dobrý výkon hlavně ve skupině A, kde se kluci  snažili, co jim síly stačily. Bylo tam veliké nasazení do hry, kdy bojovali naši hráči až do konce.  Ve skupině B nám  chyběla  zejména fyzická zdatnost a rychlost. Do dalších turnajů máme na čem pracovat. Snad se nám povede lépe v dalším týdnu, kdy hrajeme v sobotu i v neděli“


Trenéři : Kovařík , Nováková


Aktuality

© 2018 Insion