KPM

KPM

16.09.2017 - Muži si doma poradili s SK Brná

Mostecký FK muži – SK Brná 4:1 (2:0)

Fotbalisté MFK chtěli rychle zapomenout na nepovedený zápas v Bílině a domácím příznivcům předvést hodnotný výkon vedoucí k zisku tří bodů. To začali naplňovat od úvodního hvizdu a aktivní hra jim přinesla ovoce už v 9. minutě, kdy se přesně trefil Valenta. Po vstřelené brance pokračovali domácí hráči v dobrém výkonu a ve 29. minutě přidal druhou branku Tancoš. Na začátku druhého poločasu se podařilo snížit hostujícímu Heřmanovi. Ve zbytku utkání už ale úřadovalo jedno mužstvo a jeden střelec, mostecký Valenta. V 58. minutě a v 61. minutě dvěma slepenými góly určil konečný výsledek 4:1 pro domácí fotbalisty MFK. Ti si tak napravili reputaci z posledního kola a zároveň zůstali na vedoucí příčce krajského přeboru dospělých.

Sestava MFK : Beneš – Tancoš, Valenta (85. Kastl), Vait (62. Záruba), Stožický (78. Mil. Macháček), Šoupa, Bíro (87. Z. Macháček), Z. Weicker, Boušek, A. Weickert (70. Mich. Macháček), Lácha

Trenér : Josef Tancoš, vedoucí : Jarmila Listopadová