Přejděte na aktuální MFK web »


« zpět

Finále poháru starších žáků

Finále poháru starších žáků

17.06.2017 - Starší žáci získali v letošním ročníku stříbrné medaile


Ve finálovém utkání O pohár hejtmana Ústeckého kraje se na domácím stadionu Josefa Masaopusta střetli starší žáci MFK U15 s týmem FK Teplice.


MFK Most U15 – FK Teplice U15 1:5  (0:1)

Branka: Wittausch


Sestava MFK Most U15: Kovařík (50 min. Bureš), Sobota, Petržílka, Novák, Wittausch, Fedák, Klíč, Novický, Bouček (50 min. Kavický - 62 min. Smitka), Kubíček (50 min. Juris), Holdy

   

Trenéři: Fibiger, Oppel

Vedoucí mužstva: Krtičková


Sestava FK Teplice U15: Zdeněk, Kozák, Kovalčík, Lukáš, Hadinec, Gedeon, Orgoň, Sinu, Kolárik, Sejk, Leder.

Střídali: Janda, Kibal, Vachoušek, Kosinský


Trenéři: Šašek, Černý

Vedoucí mužstva: Zdeněk


Lukáš Fibiger, trenér MFK Most U15: „V první řadě je potřeba sportovně pogratulovat soupeři k zisku poháru. Teplicím jsme dokázali vzdorovat pouze první poločas, ale i v něm měl soupeř herní převahu. Hned v úvodu druhého poločasu jsme dvakrát inkasovali a o osudu utkání bylo rozhodnuto. Klukům určitě nelze vyčíst nic ze základních sportovních atributů, ale celková individuální i týmová kvalita našeho dnešního soupeře byla nad naše síly. Na závěr bych chtěl poděkovat celému realizačnímu týmu za celoroční práci, která probíhala na velmi vysoké úrovni, klukům, díky kterým jsem mohl zažít jednu z nejhezčích fotbalových sezon v mé dosavadní trenérské práci a samozřejmě vedení klubu, které nám po celou dobu vytvářelo nadstandartní podmínky pro to, abychom mohli společně dosáhnout stanovených sportovních cílů.”


Aktuality

© 2018 Insion