Divize B mužů

03.06.2017 - Muži MFK nadělili SK Štětí 7 gólů

Mostecký fotbalový klub – SK Štětí  7:1 (4:0)

V minulém kole se na stadionu Josefa Masopusta představil tým SK Štětí. Mostečtí měli tradičně pomalý rozjezd a tak se útočníci soupeře dostali 2x do vyložené šance. Brankář MFK Hlaváč však svoje družstvo podržel. V 9. minutě si parádně naběhl za obranu Zdeněk Weickert a přesnou střelou otevřel skóre - 1:0. V 16. minutě to již bylo 2:0, když se poprvé v tomto zápase trefil Tichý. Od této chvíle existovalo na hřišti pouze jedno družstvo, a to domácí hráči MFK. Fotbalisté Štětí byli po zbytek utkání odevzdaným soupeřem a otázka pouze byla, kolik gólů jim domácí hráči vsítí. Třetí gól přidal ve 30. minutě znovu Tichý a hned ve 32. minutě určil poločasový výsledek 4:0 Stožický. Druhá půle měla stejný obraz, jako první poločas. Mostečtí hráli s chutí, nabíhající hráči dostávali přesné přihrávky a pasy za obranu Štětí. O tři branky MFK ve druhé půli se rozdělili v 52. minutě Lácha, v 54. minutě potřetí Tichý a v 79. minutě uzavřel skóre Boušek. Hosté byli úspěšní pouze 1x a to z pokutového kopu, který nadvakrát se štěstím proměnil Hrdý. Konečný výsledek tak byl 7:1 pro domácí. Mostečtí příznivci a hráči mohou jen litovat, že podobných výkonů nebylo od mosteckých fotbalistů v daleko více zápasech.

Sestava MFK : Hlaváč – Svoboda, Stožický, Pavlíček, Hána, Záruba (71. Plos), A. Weickert (58. Boušek), Tichý, Lácha, Z. Weickert (58. Rusó), M. Macháček