Divize B

Divize B

26.04.2017 - Fotbalisté MFK porazili vedoucí Nymburk

Mostecký fotbalový klub – SK POLABAN Nymburk 2:0 (1:0)

Ve 22. kole FORTUNA Divize B mužů přivítali mostečtí fotbalisté na Fotbalovém stadionu Josefa Masopusta vedoucím tým soutěže SK POLABAN Nymburk. Mostečtí chtěli navázat na výkon a i výsledek z předešlého kola, kdy se jim podařilo poprvé na jaře zvítězit, když přehráli fotbalisty SK Úvaly na jejich hřišti 2:0. Proto vstoupili do utkání aktivně a jejich dobrý pohyb směrem dozadu i dopředu jim přinesl ovoce již ve 12. minutě, kdy otevřel skóre Stožický – 1:0. Hráči MFK po vstřelené brance nadále pokračovali v kvalitním výkonu, který jim vydržel také po přestávce. Druhou branku přidal v 66. minutě Milan Macháček a to už začali přítomní diváci tušit, že by mohli domácí fotbalisté pokořit i vedoucí tým z Nymburka. Navíc se do dvou dalších slibných šancí dostal Zdeněk Weickert, nenašel však klid šance úspěšně zakončit. Hosté se pokusili díky ojedinělým šancím udělat ještě něco s vývojem zápasu. Domácí hráči si však soustředěnou hrou v obranné fázi došli pro zaslouženou druhou jarní výhru.

Branky : 12. Stožický, 66. Milan Macháček

Sestava MFK : Hlaváč – Horský, Horyna, Zd. Macháček, Šoupa, Stožický, Zd. Weickert (86. J. Šedivý), Tichý (79. A. Weickert), Lácha (91. L. Šedivý), Pavlíček, M. Macháček

Trenér : Rostislav Broum