Divize B

Divize B

16.04.2017 - Muži zaslouženě vyhráli v Úvalech

SK  Úvaly – Mostecký fotbalový klub 0:2 (0:2)

V minulé kole zajížděli mostečtí fotbalisté do Úval. Do zápasu vstoupili mostečtí fotbalisté sebevědomě. Vsadili na rychlý kombinační fotbal a důraznou agresivní hru. To se jim vyplatilo již v 5. Minutě, kdy se přesně trefil Lácha. Rychle vstřelená branka dodala hráčům MFK ještě větší síly a byli to oni, kdo po celý zápas diktovali tempo hry a její vývoj. Navíc se jim podařilo ve 24. minutě navýšit skóre na 2:0 díky gólu Tichého, na což nedokázal mladý domácí tým ani jednou odpovědět. Radost ze zaslouženého prvního jarního vítězství poněkud zkalilo zbytečné vyloučení stopéra mosteckých Svobody.

Branky 5. Lácha, 24. Tichý

Sestava MFK : Hlaváč – Horský (76. A. Weickert), Vait (79. Šoupa), Svoboda, Stožický, Pavlíček (87. Z. Weickert), Tichý (90. Boušek), Lácha, Z. Macháček, M. Macháček, Horyna