« zpět

ČLSŽ U15

ČLSŽ U15

11.11.2017 - Mladá Boleslav nadělila starším žákům kanára


MFK Most U15 - FK Mladá Boleslav  0:6 (0:2)


V posledním mistrovském utkání podzimní části nejvyšší žákovské soutěže přivítali starší žáci U15 na umělé trávě ve Velebudicích tým FK Mladá Boleslav.


Sestava MFK Most U15: Patka, Urbánek, Škarda, Sapoušek, Smožanyk, Videman, Smitka (50. min. Tomeš), Charamza (50. min. Chalupný), Jamrich, Suttner (50. min. Schon), Duchoň.

     

Trenéři: Fibiger, Tancoš, Svítek

Vedoucí mužstva: Švarc


Sestava FK Mladá Boleslav U15: Ulrich, Kuhmel, Kubát (46. min. Němec), Holakovský, Stránský, Dohalský, Gregor (46. min. Mašek), Zedníček (36. min. Vlček Filip), Tykva (46. min. Černý), Vostřel, Borecký (46. min. (46 min. Vlček Jakub)

  

Trenéři: Frýdek, Rynekr

Vedoucí mužstva: Vlček


Lukáš Fibiger, trenér MFK Most U15: „ Pro nás je dnešní výsledek příliš krutý. V celém průběhu utkání jsme měli snahu o kombinační hru a některé herní úseky vypadaly z naší strany velice dobře. Bohužel jsme byli často nepřesní v přechodové fázi, kde jsme ztráceli jednoduše míče a soupeř nás nekompromisně trestal díky své vysoké individuální hráčské kvalitě. Utkání si podrobně rozebereme u videa a dál budeme trpělivě posouvat naši výkonnost. V neposlední řadě je potřeba poděkovat všem klukům a členům realizačního týmu za odvedenou práci v podzimní části mistrovské soutěže.”


Vlastimil Frýdek, trenér FK Mladá Boleslav U15: „Vydařená tečka za neméně vydařeným podzimem. Jsem rád, že jsme tento zápas zvládli nejen výsledkem, ale hlavně výkonem. Především druhý poločas se hodně blížil tomu, čím bychom se rádi prezentovali i v budoucnu. Vlastně je škoda, že podzimní sezona končí."


Aktuality

© 2018 Insion