« zpět

ČLSŽ U15

ČLSŽ U15

05.11.2017 - Z dlouhé cesty do Budějovic si žáci přivezli bůra


SK Dynamo České Budějovice - MFK Most U15   5:1 (2:1)


Dlouhá cesta na jih Čech a utkání proti týmu SK Dynamo České Budějovice, takový byl víkendový program starších žáků v dalším kole nejvyšší žákovské soutěže.


Branka MFK : Duchoň

  

Sestava MFK Most U15: Patka, Urbánek, Škarda, Vlček, Smožanyk, Chalupný (36. min. Suttner), Sapoušek (68. min. Neckář), Charamza (48. min. Smitka), Jamrich, Videman, Duchoň.

     

Trenéři: Fibiger, Tancoš, Svítek

Vedoucí mužstva: Švarc


Sestava SK Dynamo České Budějovice U15: Lerch, Kolář (43. min. Bříza), Bartizal, Brabec, Bednář, Kokeš, Vančura, Krch, Bastl, Bíl (36. min. Trmal), Malý.

  

Trenéři: Čížek, Gaisler

Vedoucí mužstva: ŠpačekLukáš Fibiger, trenér MFK Most U15: „ Z naší strany ustrašený první poločas, kdy jsme v jeho úvodu odbránili s vypětím všech sil několik nebezpečných standartních situací soupeře. Přesto jsme se dokázali dostat do vedení, když se nám podařilo dokonale zužitkovat situaci 2:1 po zisku míče při napadání u domácí branky. Vedení nám bohužel vydrželo pouze minutu a domácím se po další standardce podařilo srovnat na 1:1. Ve třicáté minutě soupeř vyřešil výborně křídelní akci se zpětnou finální přihrávkou a Budějovice šly do vedení 2:1. Ve druhém poločase jsme předvedli velmi kvalitní výkon, dokázali jsme se v něm dostat do souvislého tlaku, měli spoustu zakončení, ale branku jsme vstřelit nedokázali. Soupeř nás nekompromisně trestal z brejkových situací. Budějovicím patří sportovní gratulace k vítězství.” 


Aktuality

© 2018 Insion