SK Kladno bylo dalším soupeřem starších žáků U15 v nejvyšší žákovské soutěži.

Sestava MFK Most U15: Patka, Urbánek, Škarda, Vlček, Smožanyk, Musil V. (70. min. Schon), Sapoušek, Jamrich, Videman, Charamza (65. min. Suttner), Duchoň (67 min. Smitka)

Vedoucí mužstva: Švarc

Sestava SK Kladno U15: Větrovec, Skalák, Inneman, Hrnčíř, Černý (54. min. Beznoska), Štěpán, Klvaň, Pavlíček (18. min. Fedorišin), Civín, Zábranský, Vaňous

Trenéři: Vosyka, Pham

Vedoucí mužstva: Vaňous

Lukáš Fibiger, trenér MFK Most U15: „Po celou dobu se hrálo velmi bojovné utkání, kdy na malém hřišti bylo k vidění mnoho osobních soubojů a velké množství standardních situací. Ve dvacáté minutě jsme vedli 2:0 a utkání tak měli dobře rozehrané. Bohužel jsme brzy inkasovali kontaktní branku a zápas tak zůstal výsledkově otevřený do posledních minut. Deset minut před koncem jsme navíc byli potrestáni žlutou kartou a dohrávali v oslabení. Přesto jsme si dokázali vytvořit několik brejkových situací, ale bohužel se nám nepodařilo dobře zvládnout finální fázi. Dnešní vítězství je pro nás velmi cenné a kluci zaslouží za výkon uznání a velkou pochvalu.”