ČLSŽ U15

ČLSŽ U15

09.09.2017 - Starší žáci U15 prohráli doma s Libercem

MFK Most U15 - FC Slovan Liberec U15 0:2 (0:0)

Další kolo nejvyšší žákovské soutěže svedlo v areálu Albrechtická proti sobě domácí fotbalisty MFK U15 a starší žáky FC Slovan Liberec.

Sestava MFK Most U15: Patka, Urbánek, Škarda, Vlček, Smožanyk, Musil V., Sapoušek, Jamrich, Videman, Charamza, Duchoň (67 min. Schon).

Trenéři: Fibiger, Tancoš, Svítek

Vedoucí mužstva: Švarc

Sestava FC Slovan Liberec U15: Hampl, Stibor, Chládek, Kobr, Plůcha, Vyčítal (50. min. Lupoměský), Striženec, Soukup, Linke (36 min. Růžička), Plechatý (67 min. Svrček), Pácalt.

Trenéři: Jánošík, Dvořák, Scholer

Vedoucí mužstva: Černá

Lukáš Fibiger, trenér MFK Most U15: „ Měli jsme aktivní nástup do utkání a vytvořili si hned na začátku tlak i slibné šance. Od desáté minuty se hra začala vyrovnávat a k vidění bylo spíše bojovné utkání. Před koncem prvního poločasu jsme nastřelili po hezké kombinační akci břevno a z následného rohového kopu jen těsně minuli hlavou soupeřovu branku. Ve druhém poločasu soupeř hrozil z rychlých protiútoků, ale naše obranná hra byla na dobré úrovni. Patnáct minut před koncem utkání jsme neproměnili obrovskou šanci, kdy jsme netrefili prázdnou branku z brankové čáry. A že pověstné nedáš-dostaneš stále platí, jsme mohli vzápětí sledovat při následném přímém volném kopu Liberce 0:1. Poté jsme již hráli na velké riziko a soupeř dokázal využít brejkovou situaci 0:2. Kluci odvedli kvalitní práci, ale jednoznačně musíme zlepšit produktivitu, abychom mohli vyrovnaná utkání dotáhnout do bodového zisku.”