ČLSŽ U15

ČLSŽ U15

10.06.2017 - Straší žáci vyšli po dobrém výkonu bodově naprázdno

V posledním mistrovském utkání této sezony nejvyšší žákovské soutěže zamířili starší žáci MFK U15 do Plzně.

FC Viktoria Plzeň U15 – MFK Most U15 3:2 (1:2)

Branky: Holdy, Klíč

Sestava MFK Most U15: Kubíček, Slabyhoud, Petržílka, Novák, Wittausch, Fedák, Sobota, Klíč, Novický, Bouček, Holdy

Trenéři: Fibiger, Oppel

Vedoucí mužstva: Krtičková

Sestava FC Viktoria Plzeň U15: Šulc, Jílek, Mertl (36. min. Sabol), Renza (36. min. Drtil), Brýla, Pešek (36 min. Patrovský), Šoul, Šimek (36. min. Královec), Krátký, Koželuh, Kolerus (36. min. Řezníček)

Trenér: Havránek

Vedoucí mužstva: Havel

Lukáš Fibiger, trenér MFK Most U15: „Úvod utkání patřil domácímu týmu, který se lépe pohyboval a dokázal si vytvořit sérii rohových kopů, kdy se po jednom z nich dostal do zaslouženého vedení. Po čtvrthodině se hra vyrovnala a díky naší důslednosti při napadání jsme dokázali vyrovnat na 1:1. Poté jsme předvedli velice kvalitní úsek hry a po krásné kombinační akci jsme se brankově prosadili podruhé. Ve druhém poločase se hra odehrávala ve vysokém tempu s šancemi na obou stranách. Rozhodující branku jsme inkasovali pět minut před koncem utkání. Minulé kolo v Budějovicích jsme podali špatný výkon, a přesto jsme si odvezli tři body. Dnes kluci pracovali příkladně, ale bohužel odjíždíme domů bez bodů. I v dnešním utkání kluci ukázali jak VELKÝM a CHARAKTERNÍM TÝMEM jsou.”