Přejděte na aktuální MFK web »


« zpět

ČLSŽ U15

ČLSŽ U15

03.06.2017 - Starší žáci U15 vezou tři body z Č. Budějovic


V předposledním mistrovském utkání této sezony nejvyšší žákovské soutěže zamířili starší žáci do dalekých Českých Budějovic.


SK Dynamo České Budějovice U15 – MFK Most U15 1:2  (0:0)

Branky: Holdy, Kavický 


Sestava MFK Most U15: Kubíček, Žák (55 min. Kavický), Procházka, Novák, Wittausch, Novický, Petržílka, Klíč, Sobota, Čermák (30 min. Kurcin), Holdy.

   

Trenéři: Fibiger, Oppel

Vedoucí mužstva: Krtičková


Sestava SK Dynamo České Budějovice U15: Janota, Perina Waník, Pineau, Kotrba (36 min. Markes), Česák (36 min. Vojík), Pravda, Polanský, Petr (54 min. Červenec), Hájek (36 min. Vojta), Mašek (36 min. Schonbauer)


Trenér: Hrbáč

Vedoucí mužstva: Perina


Lukáš Fibiger, trenér MFK Most U15: „Neodehráli jsme vůbec dobře první poločas, ve kterém byla naše hra příliš pasivní a vázla nám také organizace a celková součinnost. Do druhého poločasu jsme proto změnili rozestavení a způsob hry a díky tomu jsme dokázali být nebezpeční v brejkových situacích. Po dobře sehraném rychlém kontru jsme se dostali hned z kraje druhého poločasu do vedení. Domácí však zaslouženě vyrovnali deset minut před koncem zápasu. Když už se zdálo, že utkání skončí remízou, tak nám dokonale vyšla v poslední minutě standartní situace, ze které jsme vstřelili vítěznou branku. Velmi si vážíme tohoto vítězství, ale sportovně musíme uznat, že náš dnešní soupeř byl v utkání herně lepší.”


Aktuality

© 2018 Insion