ČLMŽ U13

ČLMŽ U13

28.10.2017 - Mladší žáci U13 si odvezli z Chomutova "bůra?

JUNIOR Chomutov – MFK Most  U13  5:0

V sobotu 28.10.2017 sehráli další mistrovské utkání mladší žáci MFK Most ročníku 2005 na hřišti mužstva JUNIORU Chomutov. Od úvodního hvizdu první třetiny se hrálo velmi svižné utkání. Domácí se dostali v 18. minutě po pěkné individuální akci do vedení 1:0. O sedm minut později mohl vyrovnat mostecký Hadinec, který z dobré pozice trefil jen břevno domácí branky. První třetina tak skončila těsným vedením domácích 1:0. Ve druhé třetině domácí hráči dobře a organizovaně bránili a po zisku míče každou vhodnou příležitost využili k ohrožení mostecké branky. Hráči domácího Chomutova dokázali v této části hry vstřelit tři branky a zvýšili své vedení v utkání na 4:0. Mostečtí hráči se ve druhé třetině dostávali k ohrožení domácí branky jen sporadicky. V poslední části hry dokázali v úvodu domácí zvýšit po pěkné akci na 5:0. Hosté z Mostu mohli snížit v závěru utkání, když si vypracovali dvě dobré střelecké příležitosti, které následně zlikvidoval výbornými zákroky domácí brankář. Celkově tak domácí JUNIOR Chomutov zvítězil v tomto utkání v poměru 5:0.

Sestava Mostu: Šindelář - Keldrych, Štětina, Kovář, Volf, Šenkyřík, Málek, Bíma, Kozikowski, Smetánka, Poláček, Potoček, Hadinec

Trenéři : Jiří Lovíšek, Martin Kovář, Luděk Poláček

Vedoucí mužstva : František Volf

Jiří Lovíšek, trenér : „V tomto utkání jsme podali velmi slabý výkon a nám nezbývá, než domácím pogratulovat k vítězství.“