Přejděte na aktuální MFK web »


« zpět

ČLMŽ U13

ČLMŽ U13

21.10.2017 - Mladší žáci U13 se svezli na Slavii na kolotoči


SK Slavia Praha  -  MFK Most  U13   9:2 (3:1, 3:1, 3:0)


V dalším mistrovském utkání v podzimní části ligy mladších žáků, se utkali v sobotu 21.10. 2017 domácí žáci SK Slavia Praha s hostujícím MFK Most. Domácí se dokázali dostat do vedení už ve 2. minutě po pěkné kombinaci - 1:0. V 8. minutě zvýšili po rychlém dobře sehraném protiútoku hráči domácí Slavie na 2:0. V 16. minutě se po rohovém kopu dostal k odraženému míči hostující Kozikowski, který následnou ranou z bezprostřední blízkosti propálil domácího brankáře - 2:1. Domácí hráči byli nadále aktivnějším mužstvem a diktovali tempo hry. V poslední minutě první třetiny upravili slávisté po individuální akci skóre po první třetině na 3:1. Druhá třetina začala tlakem domácího mužstva a ve 32. minutě po nádherné akci zvyšují domácí na 4:1. Ve 38. minutě po další pěkné kombinaci pražanů byl stav utkání ve skóre 5:1. Ve 48. minutě se po individuální akci dokázal prosadit mostecký Bíma - 5:2. V poslední minutě druhé třetiny se po průniku a následné střele mezi nohy hostujícího brankáře prosadil opět domácí útočník - 6:2. I poslední třetina se odehrávala v režii domácích, kteří dokázali přidat v této části další tři branky až na konečných 9:2. V poslední minutě utkání postupoval sám na domácího brankáře hostující Hadinec, který následnou střelou nechal vyniknout jen domácího brankáře. Po závěrečném hvizdu se tak ze zaslouženého vítězství radují hráči domácí Slavie.Sestava Mostu: Šindelář – Šenkyřík, Štětina, Kovář, Keldrych, Volf, Poláček, Kozikowski,   Bíma, Málek, Guláš, Hadinec, Potoček

                                                                          

Trenér : Jiří Lovíšek


Asistenti trenéra : Luděk Poláček, Martin Kovář


Vedoucí mužstva : František Volf

Jiří Lovíšek, trenér: „Slavie je výkonnostně úplně někde jinde, než naše mužstvo a její vítězství je zcela zasloužené. Domácí hráči byli výborní na míči a svým vysokým napadáním nám dělali velké starosti při rozehrávce. Na mosteckých hráčích byl až příliš vidět respekt k domácímu mužstvu. Nedokázali jsme navázat na předešlé utkání, které jsme odehráli s větším elánem a zapálením. “  


Aktuality

© 2018 Insion