ČLMŽ U13

ČLMŽ U13

08.10.2017 - Dobrý výkon a přesná muška mladších žáků U13

MFK Most U13 – FK Neratovice-Byškovice    12:3 (4:2)

V neděli 8.10.2017 se v rámci devátého kola ligy mladších žáků utkali mladší žáci MFK Most ročníku 2005 s hostujícím mužstvem FK Neratovice - Byškovice. Od úvodního hvizdu se domácí častěji dostávali do zakončení. Domácí se po pěkné akci dostali do vedení již v šesté minutě, když se po přihrávce Hadince prosadil Málek 1:0. O minutu později dokázali hosté po rychlém protiútoku vyrovnat na 1:1. V 11. minutě se hosté dostali po zaváhání mostecké obrany pohodlně do vedení 1:2. Domácí si v následujících minutách dokázali vytvořit pět obrovských šancí, ale bez následného brankového vyjádření. Vyrovnat se domácím podařilo až v poslední minutě první třetiny, když se z penalty po předchozím faulu na Málka prosadil Buben 2:2. Tímto stavem skončila i první třetina. Od druhé třetiny si domácí vypracovali trvalou převahu. Tuto převahu dokázali mostečtí hráči využít ke vstřelení pěti branek, když se do listiny střelců zapsal 2x Poláček a po brance Volf, Kovář a Kozikowski. Stav utkání byl po druhé třetině 7:2 ve prospěch domácího Mostu. Poslední třetina probíhala ve stejné režii, jako třetina předchozí. I v této třetině dokázali domácí přidat pět branek, o něž se postarali 3x Poláček a po jedné brance Hadinec a Kozikowski. Hosté dokázali pouze korigovat pěknou brankou do horního rohu domácí branky na konečných 12:3 ve prospěch domácího mužstva MFK Most.

Branky Mostu : 5x Poláček, 2x Kozikowski, 1x Málek, Buben, Volf, Kovář, Hadinec

Sestava Mostu: Šindelář – Šenkyřík, Štětina, Kovář, Volf, Forman, Poláček, Buben, Bíma, Potoček, Kozikowski, Málek, Horn, Guláš, Hadinec

Trenéři : Jiří Lovíšek, Martin Kovář, Luděk Poláček

Vedoucí mužstva : František Volf

Jiří Lovíšek, trenér „ Dnešní vítězství je zcela zasloužené a celkové vítězství mohlo být i daleko větším rozdílem, kdy jsme neproměnili další množství 100 % šancí. Při těchto příležitostech nám chyběl větší klid. Nejsem ovšem spokojen s úvodem utkání, kdy jsme nebyli dostatečně koncentrovaní a připravení jít na utkání.“