ČLMŽ U13

ČLMŽ U13

10.09.2017 - Vysoká prohra mladších žáků s FK Ústí n/L

MFK U13 – FK Ústí nad Labem  1:8 (1:2, 0:2, 0:4)

Ve druhém kole ligy mladších žáků se mostečtí utkali, v domácím prostředí, s celkem FK Ústí nad Labem. Od úvodního hvizdu převzali iniciativu hostující hráči. Tuto převahu dokázali hosté využít ke vstřelení dvou branek po pěkných akcích - 0:2. V závěru první třetiny dokázali domácí zlepšenou hrou snížit na rozdíl jedné branky 1:2, když úspěšným střelcem byl Smetánka. Tímto stavem skončila i první třetina. Druhá třetina začala ve svižném tempu a brankové příležitosti se střídaly na obou stranách hřiště. Ve 30. minutě zvýšili hosté z přímého volného kopu na 1:3. O tři minuty později zvýšili ústečtí už na rozdíl tří branek, když využili nedůslednosti mosteckých hráčů - 1:4. Tento stav i přes další slibné příležitosti obou mužstev vydržel až dokonce druhé třetiny. Do závěrečné třetiny hosté vstoupili aktivně a postupem času dokázali i navyšovat své vedení. Celkové skóre utkání se zastavilo na 1:8 ve prospěch hostujícího mužstva.

Branka Mostu: Smetánka

Sestava Mostu : Šindelář – Volf, Štětina, Šenkyřík, Poláček, Buben, Bíma, Hadinec, Forman, Keldrych, Kozikowski, Kovář, Smetánka, Vokáč

Trenéři : Jiří Lovíšek, Luděk Poláček, Martin Kovář

Vedoucí : František Volf

Petr Melichar, trenér : „V dnešním utkání jsme podali velmi špatný výkon. Naší hře chyběla lepší herní kvalita a větší aktivita v pohybu bez míče. Nezbývá nám než pogratulovat soupeři k zaslouženému vítězství.