ČLMŽ U13

ČLMŽ U13

03.09.2017 - Mladší žáci U13 vezou ze Sokolova bod

FK Baník Sokolov – MFK Most U13  2:2 (0:2)

V neděli 3.9.2017 zajíždělo v rámci 1. kola ligy mladších žáků družstvo MFK do Sokolova. Úvod utkání vyšel skvěle hostujícím hráčům, když se ve třetí minutě prosadil přízemní střelou Kozikowski. Od tohoto okamžiku byli aktivnější domácí, kteří si vytvořili tlak. Mostečtí hráči i díky výborně chytajícímu Šindelářovi vyhráli první třetinu nejtěsnějším rozdílem 0:1. Druhou třetinu začali opět domácí velmi aktivně a dokázali si vytvořit dvě obrovské šance, které naštěstí pro hosty proměnit nedokázali. Ve 38. minutě se k odraženému míči dostal mostecký Smetánka, který nádhernou střelou k tyči zvýšil na 0:2. O pět minut později se v obrovské šanci ocitl mostecký Hadinec, který ani nadvakrát skórovat nedokázal. V závěru druhé třetiny opět převzali iniciativu domácí a v 53. minutě po chybné rozehrávce Šenkyříka snížili na rozdíl jedné branky 1:2. V 58. minutě se podařilo domácím vyrovnat na 2:2 po nedůsledném bránění mosteckých hráčů. Tímto stavem skončila i druhá třetina. Poslední část začala ve svižném tempu a akce se střídaly před oběma brankami. Domácí si vypracovali v této fázi hry největší šanci v 63. minutě, kdy domácí hráč po kličce brankáři nastřeluje tyč mostecké branky. V závěru utkání se na druhé straně ve slibné šanci po rohovém kopu ocitl mostecký Šenkyřík, který bohužel pro hosty netrefil ideálně míč. Po závěrečném hvizdu skončilo utkání smírnou remízou 2:2.

Branky Mostu: Kozikowski, Smetánka

Sestava Mostu: Šindelář – Poláček, Štětina, Šenkyřík, Kovář, Kozikowski, Bíma, Hadinec, Horn, Volf, Smetánka, Potoček, Keldrych

Trenéři : Jiří Lovíšek, Luděk Poláček, Martin Kovář

Vedoucí : František Volf

Jiří Lovíšek, trenér :  „Utkali jsme se dnes s velmi kvalitním soupeřem a v první polovině utkání nás soupeř přehrával. Postupem času jsme hru vyrovnali, ale naší hře chyběla zejména v první polovině lepší výstavba hry a lepší řešení v předfinální fázi.“