ČLMŽ U12

ČLMŽ U12

05.11.2017 - Nejmladší žáci vyprovodili Vyšehrad 6 góly

MFK Most U12 – FC Slavoj Vyšehrad  6:0 (1:0,1:0,4:0)

V předposledním kole podzimní části ligy mladších žáků se mostečtí utkali ve svém domácím prostředí v tréninkovém centru Čepirohy s pražským celkem FC Slavoj Vyšehrad. Od úvodních minut měli domácí herně navrch, ale poctivá obrana hostí a dobrý výkon gólmana jim v několika případech zabránily ve skórování. V 11. min. se již domácím podařilo pokořit branku hostí, když se po pěkné přihrávce Thiebauta prosadil Matoušek. V první třetině další branka nepadla a třetina tak skončila 1:0 pro domácí. Ve druhé třetině se osmělili i hosté, ale branku domácích se jim nepodařilo pokořit. Mostečtí byli v této třetině opět herně lepší,  řešení finálních situací však bylo zdlouhavé a nepřesné. Pouze střela Thiebauta v 50. min. skončila za zády hostujícího gólmana a po druhé třetině tak byl stav 2:0 pro domácí. Ve třetí třetině si již domácí dokázali prosadit i střelecky a přidali ještě čtyři branky. V 67. min. a 82. min. se trefil Thiebaut a po jedné brance přidali v 76. min. Schöpp a v 79. min. Hlavatý. Mostečtí tak v tomto utkání nakonec zvítězili 6:0.

Branky Mostu: Thiebaut 3x, Matoušek, Hlavatý, Schöpp

Sestava Mostu: Dobrev, Krbec – Radba, Reynolds, Matoušek, Schöpp,Vaic, Niš, Paldrych, Hlavatý, Jandák, Ponert, Benda, Fedák, Žáček, Thiebaut, Moscato

Trenéři : Zděnek Kopas,Petr Melichar,Michal Klimeš

Vedoucí : Radim Vaic

Petr Melichar, trenér : „V dnešním utkání jsme měli celkem velkou herní převahu, ale úplně spokojeni být určitě nemůžeme. Bohužel nám v útočné fázi chybí správná myšlenka a v hodně případech i lepší zakončení útočné akce a tyto aspekty nás samozřejmě připravují o lepší výsledky“.