ČLMŽ U12

ČLMŽ U12

28.10.2017 - Bojovným výkonem otočili nejmladší žáci výsledek v Chomutově

Junior Chomutov - MFK Most U12   2:3 (1:0,2:0,0:2)

V dalším kole ligy mladších žáků zajížděli mostečtí do sousedního Chomutova, kde se utkali s týmem Junior Chomutov. V první třetině byli mostečtí lepším týmem a v 10. min. se také ujali vedení po pěkné akci Myšky a střele Matouška. V dalším průběhu této třetiny mostečtí zahodili hned tři stoprocentní šance a tak skóre zůstalo 0:1. Ve druhé třetině hosté i přes několik šancí nedokázali vstřelit branku a to se jim krutě vymstilo. Ve 37. min., po chybě hostující obrany, domácí srovnali skóre na 1:1 a v 55. min. dokonce otočili na 2:1, když se nedohodla mostecká obrana se svým gólmanem. Ve třetí třetině i přesto, že ubývaly síly, se mostečtí nevzdávali a snažili se s vývojem utkání něco udělat. Byla jim po faulu na pronikajícího Myšku nabídnuta i penalta, ale Vaic gólmana domácích nepřekonal. V 70. min. se však hosté dočkali a po střele Bendy srovnali skóre na 2:2. Díky velké snaze a obrovské vůli se hostům podařilo v 84. min., zásluhou aktivního Myšky, strhnout vedení na svou stranu a celkově zvítězit 3:2.

Branky Mostu : Matoušek , Benda , Myška

Sestava Mostu: Dobrev – Reynolds, Matoušek, Vaic, Myška, Ponert, Niš, Radba, Moscato, Jandák, Benda, Fedák

Trenéři : Zdeněk Kopas, Petr Melichar, Michal Klimeš

Vedoucí : Radim Vaic

Petr Melichar, trenér : „V dnešním utkání jsme nepodali kvalitní herní výkon a dokázali jsme zvítězit pouze silou vůle. Za to samozřejmě musím kluky pochválit , že to nevzdali ,bojovali až do konce a šli pro vítězství. Neúčast hned pěti hráčů byla znát a někteří hráči je svým výkonem bohužel nedokázali nahradit“.