ČLMŽ U12

ČLMŽ U12

21.10.2017 - Důstojný výsledek mladších žáků U12 se Slávií

SK Slavia Praha - MFK Most U12   6:3 (2:0,3:2,1:1)

V dalším kole ligy mladších žáků zajížděli mostečtí do Prahy, kde se utkali s týmem SK Slavia Praha. V první třetině byli domácí více na míči a to se projevilo i na skóre, když se prosadili hned ve dvou případech. Mostečtí si vypracovali pár slibných příležitostí, ale žádnou z nich nevyužili. Hlavně šance Marca Thiebauta volala po brance, ale rána mu nesedla a skončila nad domácí brankou. Ve druhé třetině domácí pokračovali v kvalitním výkonu a přidali hned tři branky. Mostečtí však dokázali zmobilizovat síly a v závěrečné desetiminutovce druhé třetiny, po brankách Marca Thiebauta a Pavla Vaice snížili stav utkání na 5:2. V závěrečné třetině, po celkem vyrovnaném průběhu hry, se každému z týmů podařilo vstřelit po jedné brance a domácí tým tak celkově zvítězil 6:3.

Branky Mostu : Thiebaut 2x, Vaic

Sestava Mostu: Dobrev – Reynolds, Matoušek, Schöpp, Vaic, Myška, Thiebaut, Ponert, Niš, Hlavatý, Moscato, Jandák, Žáček, Benda, Fedák, Paldrych, Krbec

Trenéři : Zdeněk Kopas, Petr Melichar, Michal Klimeš

Vedoucí : Radim Vaic

Petr Melichar, trenér : „Po prohraném utkání samozřejmě nemůžu být úplně spokojen, ale kluky musím pochválit za bojovnost a nasazení, které do utkání dali. Věřím, že když poctivou prací v tréninkovém procesu zlepšíme herní kvalitu, tak se dokážeme vyrovnat i těm nejlepším týmům“.