ČLMŽ U12

ČLMŽ U12

15.10.2017 - Mladší žáci U12 dřeli, ale vyrovnat už nedokázali

MFK Most U12 – Meteor Praha VIII  6:7 (1:4,2:3,3:0)

V neděli dne 15.10. 2017 se v rámci desátého kola ligy mladších žáků utkali mladší žáci MFK Most ročníku 2006 s hostujícím celkem Meteor Praha VIII. Úvodní třetina se domácím příliš nevyvedla, když hned v úvodu se hosté, po chybách domácí obrany dostali do dvoubrankového vedení. Poté mostečtí, zásluhou důrazného Paldrycha, snížili na 1:2, ale  hosté vstřelili ještě dvě branky a úvodní třetina tak skončila 1:4. Druhou třetinu domácí opět nezačali dobře a tak jako v první třetině během tří minut inkasovali dvě branky. Od poloviny utkání však domácí převzali iniciativu a ve 34. min. po pěkné akci snížili brankou Thiebauta na 2:6. Hosté se naposledy v tomto utkání prosadili v 51. minutě, když střelou z dálky prostřelili domácího brankáře. V 58. min. se domácím podařilo opět snížit, když se střelou k tyči trefil Hlavatý. V závěrečné třetině domácí ještě přidali na obrátkách a po brankách Thiebauta, Hlavatého a Myšky snížili na rozdíl jediné branky. Mostečtí bojovali až do konce, ale další branky se jim již nepodařilo vstřelit a tak se museli smířit s prohrou 6:7.

Branky Mostu: Thiebaut 2x,Hlavatý 2x,Paldrych, Myška

Sestava Mostu: Dobrev,Krbec – Radba, Reynolds, Schöpp, Vaic, Paldrych, Moscato, Hlavatý, Jandák, Ponert, Benda, Fedák, Thiebaut, Myška, Niš

Trenéři : Zděnek Kopas, Petr Melichar, Michal Klimeš

Vedoucí : Radim Vaic

Petr Melichar, trenér :„Toto utkání jsme nezačali dobře a po polovině utkání jsme prohrávali 1:6. Kluky musím pochválit za to, že to nezabalili a dokázali ještě utkání zdramatizovat a bojovat až do úplného konce. Hodně mě mrzí, že jsme zápas nedokázali aspoň vyrovnat, protože si to kluci za to úsilí určitě zasloužili“.