« zpět

ČLMŽ U12

ČLMŽ U12

28.09.2017 - Mladší žáci U12 vezou z Kladna prohru a bůra


SK Kladno - MFK Most U12   5:2 (1:2,3:0,1:0)


V dalším  kole ligy mladších žáků zajížděli mostečtí do Kladna, kde se utkali s týmem SK Kladno. V úvodních minutách první třetiny se mosteckým dařilo a hned ve 3. min. se díky povedené akci a umístěné střele Myšky ujali vedení. Ve 12 min. se hostům, po střele Vaice, podařilo zvýšit své vedení na 2:0. V 17. min. však domácí snížili, když si po přímém volném kopu hostující hráč srazil míč do vlastní sítě. Po první třetině tak vedli hosté 2:1. Do druhé třetiny šli domácí s velkým nasazením. Mostečtí se nevyvarovali chyb v defenzivní činnosti a během 10 minut inkasovali hned 3 branky. Poté se hra vyrovnala, ale ani jeden ze soupeřů se již v této třetiny střelecky neprosadil. Hlavně mostečtí si vytvořili tři slibné šance, ale překonat domácího gólmana se jim nepodařilo. V 5. min. třetí třetiny domácí přidali 5 branku, a protože se hostím v této třetině střelecky nedařilo, mohli se domácí radovat z celkového vítězství 5:2.


Branky Mostu : Myška, Vaic


Sestava Mostu: Dobrev – Reynolds, Matoušek, Schöpp, Vaic, Myška, Thiebaut, Ponert, Niš, Hlavatý, Moscato, Jandák, Žáček, Benda, Fedák

                     

Trenéři : Zdeněk Kopas, Petr Melichar, Michal Klimeš


Vedoucí : Radim Vaic


Petr Melichar, trenér : „ Myslím si, že toto utkání bylo bojovné a herně vyrovnané. Klukům nechybí bojovnost a vůle po vítězství, ale sráží nás hlavně kvalita v kombinaci a ve finální fázi“. 


Aktuality

© 2018 Insion