« zpět

ČLMŽ U12

ČLMŽ U12

01.10.2017 - Mladší žáci U12 vyhráli na Kladně


SK Kladno – MFK Most U12   2:4 (0:2)


V dalším mistrovském utkání se mladší žáci MFK Most střetli v hostujícím prostředí s domácím mužstvem SK Kladno. Utkání začalo ve velkém tempu a zajímavé situace se střídaly před oběma brankami. V první třetině padla jediná branka, kterou dokázal vstřelit již v úvodu utkání hostující Hadinec 0:1. I ve druhé třetině viděli přítomní diváci zajímavou podívanou, kdy obě mužstva bojovala o každý míč a metr hřiště. Ve 45. minutě zvýšili hosté po faulu na pronikajícího Bubna z následného pokutového kopu na 0:2. Autorem branky byl sám faulovaný hráč Šimon Buben. Domácí odpověděli o dvě minuty později, když využili dobře sehraný rychlý protiútok 1:2. Stav utkání tak byl po druhé třetině 1:2 ve prospěch hostujícího Mostu. Tempo hry neupadalo ani ve třetí třetině. V 83. minutě se po střele mosteckého Málka prosadil z dorážky Bíma 1:3. Domácí opět dokázali čtyři minuty před koncem po skrumáži před mosteckou brankou snížit na rozdíl jediné branky 2:3. Poslední slovo v utkání ovšem měli hostující hráči, kteří v 89. minutě po úniku Hadince upravili konečné skóre tohoto utkání na 2:4. Hráči Mostu se tak mohli po závěrečném hvizdu radovat z vítězství v poměru 2:4.


Branky Mostu: 2x Hadinec, Buben, Bíma


Sestava Mostu: Šindelář – Keldrych, Štětina, Paldrych, Volf, Poláček, Buben, Bíma, Kovář, Kozikowski, Málek, Potoček, Hadinec

                    

Trenéři : Jiří Lovíšek, Martin Kovář, Luděk Poláček


Vedoucí mužstva : František Volf


Jiří Lovíšek, trenér : „Utkání se hrálo ve velkém tempu a jsem rád, že k dobré kvalitě utkání přispěli i naši hráči. Celkově má naše hra stoupající tendenci a již se v utkání objevovaly prvky, které nacvičujeme v tréninku. Za dnešní bojovný výkon musím pochválit všechny hráče, kteří v utkání nastoupili.“   


Aktuality

© 2018 Insion