« zpět

ČLMŽ U12

ČLMŽ U12

24.09.2017 - Mostečtí mladší žáci přehráli vysoko Litvínov


Mostecký FK U12 – FK Litvínov  10:3 (1:1,5:1,4:1)


Ve čtvrtém kole ligy mladších žáků se mostečtí utkali, ve svém domácím prostředí v tréninkovém centru Albrechtická, s celkem FK Litvínov. Ve 2. min. první třetiny měli domácí velkou příležitost, ale Niš nastřelil pouze gólmana hostí. Nedáš - dostaneš platilo i v tomto případě a z následného protiútoku hosté vstřelili úvodní branku utkání. Poté domácí zvýšili úsilí a v  11. min. zásluhou Žáčka dokázali skórovat a srovnat tak stav utkání na 1:1. Tímto stavem také skončila první třetina. Ve druhé třetině byli domácí lepším týmem a to se projevilo také na průběžném stavu. Hosté se dokázali prosadit pouze jednou, ale mostečtí se dokázali, díky brankám Vaice, Žáčka, Thiebauta, Hlavatého a Schöppa, prosadit hned v pěti případech a zvýšit tak své vedení na 6:2. Ve třetí třetině se domácím, po třech zásazích M.Thiebauta a pěkné individuální akci P. Vaice, podařilo vstřelit ještě čtyři branky a tak po závěrečném hvizdu se mohli mostečtí radovat z vysokého vítězství 10:3.

Branky Mostu: Thiebaut 4x,Vaic 2x, Žáček 2x, Hlavatý, Schöpp


Sestava Mostu: Dobrev – Radba, Reynolds, Matoušek, Schöpp, Vaic, Kuta, Cmíral, Niš,  Hlavatý, Jandák, Ponert, Benda, Fedák, Žáček, Thiebaut

                     

Trenéři : Zděnek Kopas, Petr Melichar, Michal Klimeš


Vedoucí : Radim Vaic

                                                                                                                             

Petr Melichar, trenér : „Myslím si, že v dnešním utkání jsme byli lepším týmem a zaslouženě zvítězili. Kluky musím pochválit za přístup k utkání a chuť do hry, ale i nadále musíme hodně zapracovat na kvalitě hry, která nám pomůže do dalších utkání“. 


Aktuality

© 2018 Insion