« zpět

ČLMŽ U12

ČLMŽ U12

17.09.2017 - Mladší žáci U12 v Teplicích neuspěli


FK Teplice - MFK Most U12   10:0 (3:0,4:0,3:0)


V dalším kole ligy mladších žáků zavítali mostečtí do Oldřichova, kde se utkali s týmem FK Teplice. Od úvodních minut měli domácí ve hře navrch a v 5. a 6. min. to potvrdili i brankově. Mostečtí se po úvodním tlaku dokázali dostat do hry, ale v koncovce nebyli úspěšní. Ve 22 min. se domácí, po chybě hostující obrany, trefili potřetí a úvodní třetina tak skončila 3:0 pro domácí. Ve druhé třetině mostečtí nezačali špatně, ale vstřelit branku bylo nad jejich síly. Domácí je poté, v rozmezí 10 minut, ztrestali čtyřmi góly a bylo prakticky po zápase. V poslední třetině již hra postrádala tempo, ale přesto se domácím podařilo vstřelit ještě tři branky a tak zaslouženě zvítězit 10:0.


Sestava Mostu: Dobrev – Radba, Reynolds, Matoušek, Schöpp, Vaic, Myška,Thiebaut, Hlavatý, Moscato, Jandák, Žáček, Benda, Fedák, Paldrych

                     

Trenéři : Zdeněk Kopas, Petr Melichar, Michal Klimeš


Vedoucí : Radim Vaic


Petr Melichar, trenér :  „Bohužel dnes musím konstatovat, že jsme narazili na hodně silného soupeře a kluci si s jeho kvalitou nedokázali poradit. Jsem hodně zklamaný, ale nezbývá nám nic jiného, než tvrdě pracovat a odstraňovat nedostatky v naší hře“.


Aktuality

© 2018 Insion