« zpět

ČLMŽ U12

ČLMŽ U12

10.09.2017 - Nejmladší žáci si proti Ústí s chutí zastříleli


MFK U12 – FK Ústí nad Labem  5:1 (1:0, 2:1, 2:0)


Ve druhém kole ligy mladších žáků se mostečtí utkali ve svém domácím prostředí v tréninkovém centru Albrechtická s celkem FK Ústí nad Labem. V první třetině si obě družstva dokázala vypracovat několik slibných šancí, ale pouze mostecký Benda v 8. min. dokázal tu svou proměnit. Mostečtí tak po úvodní třetině vedli 1:0. Ve druhé třetině domácí zvýšili aktivitu, ale až v závěru této třetiny se dokázali střelecky prosadit, když v 55. min. zásluhou Vaice zvýšili své vedení na 2:0 a v 57. min. po střele Niše již na 3:0. Hostům se však v 59. min. po faulu domácího Moscata a nařízené penaltě, podařilo snížit na 3:1. Do závěrečné třetiny hosté vstoupili aktivně, ale ve 4. min. po pěkné akci domácích zvýšil Myška na 4:1 a aktivita hostí hodně opadla. Domácí od této chvíle ve hře dominovali, ale stále se nedokázali ve svých příležitostech střelecky prosadit. V 75. min. hosté mohli snížit, když po faulu Vaice rozhodčí nařídil penaltu, ale domácí gólman Dobrev byl proti a pokutový kop zlikvidoval. V 82. min., po chybě hostujícího gólmana, přidal poslední branku utkání domácí Matoušek a po závěrečném hvizdu se tak mostečtí mohli radovat z výhry 5:1.


Branky Mostu: Benda, Vaic, Niš, Myška, Matoušek


Sestava Mostu: Dobrev – Radba, Reynolds, Matoušek, Schöpp, Vaic, Myška, Paldrych, Niš, Hlavatý, Moscato, Jandák, Ponert, Benda, Fedák

                     

Trenéři : Petr Melichar, Michal Klimeš


Vedoucí : Radim Vaic


Petr Melichar, trenér   „V dnešním utkání jsme podali velmi dobrý výkon. Oproti minulému utkání se Sokolovem jsme přidali i herní kvalitu a proto se to kladně projevilo na výsledku.  Kluky musím pochválit za přístup k utkání, ale stále máme, co se týče kvality hry, hodně práce před sebou“.


Aktuality

© 2018 Insion