ČLMŽ U12

ČLMŽ U12

03.09.2017 - Nejmladší žáci MFK dostali v Sokolově 7 gólů

FK Baník Sokolov - MFK Most U12   7:3 (3:0,1:2,3:1)

K prvnímu utkání ligy mladších žáků zajížděli mostečtí do Sokolova. V úvodu první třetiny mostečtí hráči zaskočili domácí fotbalisty svým nasazením a vytvořili si několik slibných šancí, které však nedokázali proměnit. V další fázi však domácí přidali na obrátkách a dokázali se po chybách mosteckých hráčů prosadit i brankově. Po úvodní třetině tak domácí vedli 3:0. Ve druhé třetiny začali hosté lépe a v 7. minutě zásluhou Vaice snížili na 3:1. Mostečtí v této třetině byli lepším týmem a ve 20. minutě po pěkné akci snížil Schöpp na 3:2. Ve 25 min. se však domácím, po chybě mostecké obrany, podařilo vstřelit branku a zvýšit své vedení na 4:2. V poslední třetině se mostečtí snažili s výsledkem něco udělat, ale domácí hned v úvodu zvýšili na 5:2. Sokolovští se pak trefili ještě dvakrát a za hosty se podruhé v utkání trefil Vaic. Zápas tak skončil vítězstvím domácích hráčů v poměru 7:3.

Branky Mostu: Vaic 2, Schöpp

Sestava Mostu: Dobrev – Radba,Reynolds,Matoušek,Schöpp,Vaic,Myška,Thiebaut,Niš,

Hlavatý,Moscato,Jandák,Ponert,Žáček,Benda,Fedák

Trenéři : Petr Melichar,Michal Klimeš

Vedoucí : Radim Vaic

Petr Melichar, trenér : „ V dnešním utkání jsme narazili na velmi zdatného soupeře, který nás předčil hlavně v herní kvalitě, která se projevila také na výsledku. Kluky můžu pochválit za bojovnost a nasazení, ale na ostatních věcech musíme hodně zapracovat“.