ČLMD U16

ČLMD U16

10.06.2017 - Mladší dorostenci na závěr vyhráli v Táborsku

FC MAS Táborsko - Mostecký FK U16  0:3 (0:1)

K poslednímu jarnímu mistrovskému utkání zajížděli mostečtí mladší dorostenci do Táborska. Od úvodu utkání se hra odehrávala ve středu hřiště a strašně málo se kombinovalo a to na obou stranách. Pak měli mostečtí více ze hry a dostávali se i do šancí. V 11. minutě Lastovka uvolnil Horvátha, ale ten přestřelil domácí branku. Ve 29. minutě se do vyložené šance dostal Džuban, ale jeho střelu domácí brankář vyrazil na roh. Ve 31. minutě si na Macákův centr naběhl Horváth, ten přihrál Džubanovi a mostečtí se ujali vedení 1:0. Po změně stran v 58. minutě Lastovka uvolnil Horvátha. Ten běžel sám na brankáře, ale vyloženou šanci neproměnil. V 59. minutě se opět měnilo skóre, a to po individuální akci Bicana, který obešel tři hráče a pak ideálně uvolnil Ismaila, jenž zvýšil na 2:0. V 77. minutě kopali domácí penaltu, ale mostecký brankář Kovařík jí vyrazil. V 80. minutě Rosenbaum uvolnil Džubana a ten krásným lobem překonal domácího brankáře a upravil stav na konečných 3:0 pro mostecké.

Zdeněk Kopas , trenér: „Dnes jsme neodehráli špatné utkání. Dostávali jsme se do šancí a konečně je i začali proměňovat. Kluci utkání odmakali a i odbojovali“.

Sestava Mostu: Kovařík – Lastovka, Bican,  Černý, Činoveský - Macák (41.Kubelka), Strnad (48.Rejchart) -  Ismail, Džuban, Horváth - Loukota (41.Rosenbaum)

Trenér: Zdeněk Kopas. Asistent trenéra: Jan Štefko ml.  Vedoucí : Jiří Hora