« zpět

ČLMD U16

ČLMD U16

21.05.2017 - Mladší dorostenci doplatili na neproměňování šancí


Mostecký FK U16  -  SK Kladno 0:3 (0:1) 

V dalším jarním kole přivítali mladší mostečtí dorostenci druhý celek soutěže Kladno. Od úvodu utkání byli mostečtí aktivnějším týmem a vytvořili si územní převahu. Hosté byli pod tlakem a tím vytvářeli chyby. Ve 4. minutě vychytal hostující brankář individuální akci Džubana. V 10. minutě zkoušel Džuban přelobovat hostujícího brankáře, ale střela šla těsně nad branku. Paradoxně ve 12. minutě se po chybě mosteckého brankáře hosté ujali vedení 1:0. Ve 31. minutě Loukotovu střelu dobře chytající brankář Kladna vyrazil na roh. Ve 34. minutě se na levé straně uvolnil Horváth. Na jeho centr si naběhl Gyenge, ale minul těsně branku. V závěru poločasu měl šanci ještě Černý, ale jeho střela šla těsně vedle branky. Po změně stran se hra víc vyrovnala. Mostečtí hru otevřeli a hosté v 55. minutě po rychlém protiútoku zvýšili na 2:0. V 65. minutě se na pravé straně uvolnil Horváth. Na jeho následný centr si naběhl Vybíral, který z pěti metrů hlavičkoval pouze do brankáře. V 71. minutě se na hraně šestnácky uvolnil Gyenge, ale jeho střela skončila na spojnici tyčky a břevna. V 79. minutě hosté přidali třetí branku a odvážejí si z Mostu tři body.

Zdeněk Kopas, trenér: „Do utkání jsme vstoupili sebevědomě a tím jsme soupeře zaskočili. Vytvořili jsme si územní převahu a i šance. Bohužel místo vedení jsme inkasovali zbytečnou branku a z naší strany dobrý první poločas jsme prohráli 1:0. Po změně stran jsme se chtěli pokusit o zvrat v utkání, ale hosté si svou hrou výsledek pohlídali a ještě přidali dvě branky“.

Sestava Mostu: Kovařík – Lastovka (65. Kubelka), Černý, Bican, Činoveský (65. Rejchart) - Strnad (51. Vybíral), Ismail (58. Macák)-  Gyenge, Džuban, Horváth - Loukota (51. Jurkovič)


Trenér: Zdeněk Kopas. Asistent trenéra: Jan Štefko ml.  Vedoucí : Jiří Hora


Aktuality

© 2018 Insion