« zpět

ČLMD U16

ČLMD U16

14.05.2017 - Dorostenci získali na Vyšehradě bod


FC Slavoj Vyšehrad  -  Mostecký FK U16  1:1 (1:1) 

K dalšímu jarnímu mistrovskému utkání zajížděli mostečtí mladší dorostenci do Prahy na Slavoj Vyšehrad. Od úvodu utkání se hra odehrávala ve středu hřiště, strašně málo se kombinovalo a to na obou stranách. Domácí preferovali spíše hru na rychlé protiútoky a brejky. V 9. minutě se na levé straně uvolnil mostecký Horváth a na jeho následný centr si naběhl Jurkovič. Ten hlavou otevřel skóre 1:0 pro MFK. Ve 29. minutě kopali domácí přímý volný kop. Centr mosteckému brankáři vypadl z rukou, čehož využil další domácí hráč, když vyrovnal do opuštěné branky na 1:1. Těsně před přestávkou Vybíral zbytečně fauloval v pokutovém území. Nařízenou penaltu proti mosteckým brankář Kovařík zneškodnil. Po změně stran se obraz hry nezměnil. Více se nakopávalo a moc fotbalových akcí k vidění nebylo. Ve 41. minutě se na pravé straně uvolnil Gyenge. Na jeho centr si naběhl Horváth a jeho střela šla těsně vedle branky domácích. V 53. minutě po individuální akci Gyenge běžel sám na brankáře, kterého chtěl přehodit, ale domácí brankář lob vyrazil na roh. V 72. minutě se Džuban v pokutovém území uvolnil přes tři hráče, ale jeho následnou střelu ze dvanácti metrů domácí brankář vyrazil. V závěru utkání ještě domácí nastřelili břevno mostecké branky a utkání tak skončilo 1:1. Na pokutové kopy byli domácí klidnější a vyhráli. Mostečtí dorostenci si tak z Prahy odváží pouze jeden bod.

Zdeněk Kopas , trenér: „Dnes jsme se přizpůsobili hře soupeře a jen málo jsme kombinovali. K vidění z obou stran bylo nakopávání míčů a mnoho následných osobních soubojů. Hra moc pohledná nebyla a remíza tak byla asi spravedlivá“.

Sestava Mostu: Kovařík – Kubelka (41. Bican),  Černý, Vybíral, Činoveský (41. Gyenge) - Lastovka (67. Súlovský), Ismail (58. Macák) -  Jurkovič (53. Strnad), Džuban, Horváth - Loukota (58. Rejchart)


Trenér: Zdeněk Kopas. Asistent trenéra: Jan Štefko ml.  Vedoucí : Jiří Hora


Aktuality

© 2018 Insion