« zpět

ČLMD U16

ČLMD U16

09.04.2017 - Dorostenci MFK nestačili na vedoucím tým soutěže


Mostecký FK U16  -  FK Motorlet Praha  0:2 (0:1) 

V dalším jarním kole přivítali mladší mostečtí dorostenci hráče týmu SK Motorlet Praha. Od úvodu utkání byla hra z obou stran velice opatrná. V 16. minutě po zaváhání a špatné malé domů mosteckého Černého se hosté ujali vedení 1:0. Tak skončil i první poločas. Po změně stran se mostečtí chtěli pokusit o obrat v utkání, ale herně se jim nedařilo. V 67. minutě po zbytečném faulu Gyengeho kopali hosté přímý volný kop ze sedmnácti metrů. Hostující hráč se nemýlil a upravil na konečných 2:0.

Zdeněk Kopas, trenér :“ Do utkání jsme vstoupili velice opatrně až bázlivě. Chyběla nám mezihra a propadali jsme ve středu hřiště. Hosté se po naší zbytečné chybě dostali do vedení a utkání odehráli v poklidném tempu a v závěru utkání přidali druhou branku. Čekal jsem, že se kluci budou chtít na první celek vytáhnout, ale zklamali mě v přístupu, v bojovnosti a i v nasazení“ .

Sestava Mostu: Kovařík – Lastovka, Černý, Vybíral, Činoveský (56. Strnad) - Jurkovič (41. Bican), Ismail (41. Macák) -  Gyenge, Džuban (56. Rejchart), Horváth  - Loukota


Trenér: Zdeněk Kopas. Asistent trenéra: Jan Štefko ml.  Vedoucí : Jiří Hora


Aktuality

© 2018 Insion