ČDSD U18

ČDSD U18

16.09.2017 - Jasné tři body staršího dorostu s Litoměřicemi

Mostecký FK U18 – FK Litoměřicko 5:1 (2:0)

Další vítězství si připsali dorostenci MFK proti týmu z Litoměřicka. Ve 25. minutě po centru Čonky si srazili hosté míč do vlastní branky a domácí šli do vedení 1:0. Ve 36. minutě se prosadil Hejtmánek a do kabin se odcházelo za stavu 2:0. V 55. minutě se trefil křižnou střelou Cicko a bylo to 3:0. Skluz Tykala v 70. minutě po centru z levé strany znamenal čtvrtou branku v síti hostů. Čestný úspěch zaznamenali hosté v 84. minutě a snížili na 4:1. Za další minutu už to bylo 5:1 po brance Hejtmánka.

Sestava: Klíma, Vrbka, Kerner, Stini, Ducháček, Čonka, Tykal, Bican (46. Koutecký), Hejtmánek, Cicko, Mirga

Trenér : Staniskav Hofmann, asistent trenéra: Robert Schoř, vedoucí mužstva: Hana Kytičková

Trenér Stanislav Hofmann : „Dnes jsme potvrdili dobrou formu a zaslouženě jsme zvítězili“.