ČDSD

ČDSD

09.09.2017 - Starší dorostenci MFK vezou z okresního derby tři body

FK Litvínov U19 – MFK U18  1:3 (0:1)

Ve čtvrtém kole ČDD zajížděli dorostenci MFK k derby do sousedního Litvínova. Již v 6. minutě se prosadil hlavou mostecký Hejtmánek a hosté šli do vedení 0:1. Po celý první poločas si udržovali hosté mírnou převahu, ale z velkých šancí, které si vytvořili, nic nevytěžili. V 65. minutě se nádherně trefil Tykal a mostečtí hráči šli do vedení 0:2. Po chybě v obraně v 72. minutě snížili domácí na 1:2. V 85. minutě prostřelil Hejtmánek domácího brankáře a uzavřel účet utkání na 1:3.

Sestava: Kubíček, Vrbka, Kerner, Stini, Ducháček, Rulf (46. Kocourek), Cicko (46. Šlégr), Tykal, Čonka (70. Adam), Hejtmánek, Mirga

Trenér: Stanislav Hofmann, asistent trenéra: Robert Schoř

Vedoucí mužstva: Hana Krtičková

Trenér Stanislav Hofmann: „Výsledkově i herně jsme byli lepším týmem a proto si zaslouženě odvážíme tři body“.