ČDMD U16

ČDMD U16

25.11.2017 - V České Lípě byla pro mostecké dorostence domácí branka zakletá

Arsenal Česká Lípa - Mostecký FK  U16      2:1 (1:0)

K dalšímu mistrovskému podzimnímu utkání zajížděli mostečtí mladší dorostenci do České Lípy. Od úvodu utkání si mostečtí vytvořili územní převahu a i šance. Hned ve druhé minutě se v pokutovém území uvolnil Myška, ale nastřelil pouze tyčku domácí branky. Po celý první poločas se prakticky hrálo na polovině domácích, ale mostečtí nedokázali svou převahu a své šance proměnit. Ve 37. minutě se domácí více méně podruhé za poločas dostali před branku mosteckých, ale bohužel se hned trefili a ujali se vedení 1:0. Po změně stran se obraz hry nezměnil, ale paradoxně to byli opět domácí, kteří v 56. minutě po zaváhání mostecké obrany přidali druhou branku. V zápětí na to centroval z levé strany Myška a domácí hráč si dal vlastní branku. V 72. minutě běžel sám na brankáře mostecký Slabyhoud, ale jeho střela šla těsně vedle branky domácích.

Zdeněk Kopas, trenér: „Dnešní utkání se z naší strany vyznačovalo neproměňováním vyložených šancí. Takovou územní převahu jsme snad za celý podzim neměli. Bohužel pro nás se hraje na branky. Soupeř nás vyškolil z produktivity. Dnes nám nebylo přáno dát branku a proto jsme na Arsenalu nezískali ani bod“.

Sestava Mostu: Bureš – Ludačka (45. Žák), Novák, Slabyhoud, Wittausch - Sobota, Vlach - Přenosil, Bouček (55. Antropius), Myška - Klíč

Trenér: Zdeněk Kopas, asistent trenéra : Václav Veselý, vedoucí : Hana Krtičková