ČDMD U16

ČDMD U16

04.11.2017 - Přesvědčivá výhra nejmladších dorostenců v Lounech

FK SEKO Louny - Mostecký FK  U16               1:4 (1:2)

K dalšímu utkání mistrovského podzimního kola zajížděli mostečtí mladší dorostenci do Loun, kde se hrálo na umělé trávě s menšími rozměry. Domácí do utkání vstoupili s větším nasazením a již v 6. minutě se po chybě v obranné činnosti mosteckých ujali vedení 1:0. Po té hosté soupeře přehrávali a dostávali se i do šancí. Vyrovnat se jim podařilo až ve 30. minutě, kdy Myška zahrával roh. Na jeho centr si naběhl Klíč a hlavou vyrovnal na 1:1. Ve 39. minutě Minařík uvolnil Myšku, ten se nemýlil a mostečtí šli do šaten s vedením 2:1. Pozměně stran si hráči MFK vytvořili několik vyložených šancí, ale Wittausch, Klíč a Juris nedokázali překonat domácího brankáře. V 56. minutě byl v pokutovém území sražen Klíč. Nařízenou penaltu brankář Kubíček s přehledem proměnil. V 72. minutě po kolmé přihrávce Wittausche se k míči dostal Klíč a s přehledem přehodil domácího brankáře, čímž upravil skóre na konečných 4:1 pro mostecké.

Zdeněk Kopas, trenér: „Dnešní výhra se nerodila snadně. Hrálo se na malém hřišti. Domácí tým byl velice houževnatý a důrazný v osobních soubojích. K tomu jsme ještě v úvodu utkání dostali lacinou branku. Postupně jsme se dostali do hry a vytvářeli si šance. Důležité bylo, že jsme vývoj utkání otočili do poločasu. Po změně stran jsme soupeře přehráli a zaslouženě vyhráli.“

Sestava Mostu: Kubíček – Ludačka (49. Wittausch),  Procházka, Novák, Slabyhoud (70. Antropius) - Minařík, Vlach (49. Sobota) - Fedák, Bouček (60. Juris), Myška - Klíč

Branky : Klíč 2, Myška, Kubíček

Trenér: Zdeněk Kopas, asistent trenéra : Václav Veselý, vedoucí : Hana Krtičková