Přejděte na aktuální MFK web »


« zpět

ČDMD U16

ČDMD U16

21.10.2017 - Mladší dorostenci si odvezli z Roudnice 3 body


VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem - Mostecký FK U16    0:3 (0:1) 

K dalšímu mistrovskému podzimnímu kolu zajížděli mostečtí mladší dorostenci do Vědomic, kde se střetli s VOŠ a SOŠ Roudnicí nad Labem. Úvod utkání se mosteckým povedl a již v sedmé minutě se na pravé straně uvolnil Fedák. Na jeho centr si naběhl Slabyhoud a hlavou otevřel skóre utkání. 1:0 pro mostecké. Po této brance měli mostečtí mírnou územní převahu, ale domácí houževnatý tým podnikal rychlé protiútoky. Do úplně vyložené šance se však nedostával. Poločas tak skončil 1:0 pro hráče MFK. Po změně stran se domácí snažili o vyrovnání, ale mostečtí byli v obranné činnosti velmi pozorní. V 60. minutě centroval Antropius, na míč si naběhl Fedák a přesnou střelou přidal druhou branku mosteckých. Po té se do vyložených šancí dostali Antropius a Klíč, ale v zakončení se jim nepodařilo překonat domácího brankáře. V 75. minutě byl sražen v pokutovém území Klíč. Nařízenou penaltu sám Klíč proměnil a upravil na konečných 3:0 pro mostecké.

Zdeněk Kopas, trenér: „Dnešní výhra se nerodila snadně. Domácí tým byl velice houževnatý a důrazný v osobních soubojích. Nám pomohlo, že jsme brzy vstřelili branku, což nás uklidnilo a od té doby naši hráči hráli koncentrovaně. Kluky musím pochválit za bojovnost a nasazení, ale hlavně jsme velice dobře plnili úkoly v obranné činnosti“.

Branky : Slabyhoud, Fedák, Klíč


Sestava Mostu: Bureš – Žák (41. Ludačka),  Procházka, Novák, Slabyhoud - Minařík, Vlach (41. Sobota) - Fedák, Juris (41. Klíč), Myška - Bouček (47. Antropius)


Trenér: Zdeněk Kopas, asistent trenéra : Václav Veselý, vedoucí : Hana Krtičková


Aktuality

© 2018 Insion