ČDMD U16

ČDMD U16

14.10.2017 - Vysoký výhra mladších žáků U16 s Děčínem

Mostecký FK  U16 - FK Junior Děčín 6:0 (1:0)

V dalším kole přivítali mostečtí mladší dorostenci Junior Děčín. Od úvodu si mostečtí vytvořili územní převahu a i se dostávali do šancí, ale branku se jim podařilo vstřelit až ve 31. minutě. To Vlach uvolnil Klíče a mostečtí vedli 1:0. Po změně stran se hned ve 41. minutě trefil Fedák, který si naběhl na přední tyčku po rohovém kopu Klíče. Ve 48. minutě Myška unikl po levé straně. Na jeho centr si naběhl Procházka - 3:0. V 50. minutě byl sražen v pokutovém území Novák. Tentýž hráč ale nařízenou penaltu neproměnil. V 59. minutě Minařík průnikovou přihrávkou našel Vlacha. Ten obešel i brankáře - 4:0. V 61. minutě hosté opět faulovali v pokutovém území a to Jurise. Ten pak penaltu proměnil 5:0. Na konečných 6:0 upravil Procházka, který míč dorážel do prázdné branky po střele Myšky.

Zdeněk Kopas, trenér: „Dnešní utkání se nám herně moc nepovedlo. První poločas jsme si sice vytvořili územní převahu, ale špatně jsme kombinovali. Kazili jsme spoustu přihrávek a trápili se v produktivitě v zakončení. Ve druhém poločase jsme sice vstřelili pět branek, ale z naší strany to nebylo pohledné utkání.“

Sestava Mostu: Bureš – Ludačka (41. Žák), Novák, 41.Procházka, Slabyhoud - Sobota (41. Juris) , Bouček (41. Myška) - Fedák, Vlach,  Minařík - Klíč (47. Antropius)

Branky : Procházka 2, Klíč, Fedák, Vlach, Juris

Trenér: Zdeněk Kopas, asistent trenéra : Václav Veselý, vedoucí : Hana Krtičková