ČDMD U16

ČDMD U16

16.09.2017 - Mladší dorost U16 si poradil s FK Litoměřice

Mostecký FK  U16 - FK Litoměřicko            4:0 (1:0)

V dalším kole přivítali mostečtí mladší dorostenci FK Litoměřicko. Od úvodu si mostečtí vytvořili územní převahu. Postupem času si domácí hráči vytvářeli šance, ale v zakončení se jim nedařilo. Ve 22. minutě po závaru před hostující brankou dostal odražený míč k Slabyhoudovi a ten otevřel skóre utkání 1:0. Tak skončil i první poločas. Po změně stran to byli opět mostečtí, kteří byli více aktivnější. Ve 45. minutě byl v pokutovém území sražen Vlach. Nařízenou penaltu proměnil Klíč - 2:0. V 56. minutě se svým důrazem prosadil Čermák a zvýšil na 3:0. V 77. minutě Myška zahrával přímý volný kop, na který si naběhl Klíč a hlavou upravil na konečných 4:0 pro mostecké.

Zdeněk Kopas, trenér: „Výsledek vypadá jednoznačný, ale narazili jsme na houževnatého soupeře, který hlavně v prvním poločase hrál organizovaně v obranné činnosti a tím nás nepouštěl do větších šancí. Ve druhém poločase, když už si vytvoříme šance, tak máme problém v zakončení“.

Branky : Klíč 2, Slabyhoud, Čermák

Sestava Mostu: Kubíček – Žák (50. Ludačka), Novák, Procházka, Slabyhoud - Sobota (41. Fedák), Vlach (50.Kavický) - Bouček, Juris (41. Čermák), Myška - Klíč

Trenér: Zdeněk Kopas, asistent trenéra : Václav Veselý, vedoucí : Hana Krtičková