ČDMD

ČDMD

18.11.2017 - Nejmladší dorostenci vezou tři body z Chomutova

FC Chomutov - Mostecký FK  U16   0:3 (0:2)

K dalšímu mistrovskému podzimnímu utkání zajížděli mostečtí mladší dorostenci do Chomutova. Od úvodu utkání si mostečtí vytvořili územní převahu a i šance. Ve 27. minutě odražený míč vybojoval Vlach. Ten uvolnil Klíče a Klíč otevřel skóre utkání. 1:0 pro mostecké. Ve 39. minutě po akci Klíče a Minaříka se uvolnil Fedák a přidal druhou branku. Pozměně stran ve 48. minutě po přihrávce Klíče přidal třetí branku Wittausch a upravil skóre utkání na konečných 3:0 pro mostecké.

Zdeněk Kopas, trenér:  „Dnešní utkání se z naší strany vyznačovalo neproměňováním vyložených šancí. Několikrát jsme nastřelili tyčku, břevno a nebo brankáře. Domácí tým bojoval, ale do větších šancí jsme je nepustili. Z Chomutova jsme si tak odvezli tři body“.

Sestava Mostu: Bureš – Ludačka (41. Bouček), Novák, Slabyhoud, Wittausch - Minařík, Vlach (70. Kubíček) - Fedák (51. Juris), Sobota, Myška (51. Přenosil) - Klíč

Branky : Klíč, Fedák, Wittausch

Trenér: Zdeněk Kopas, asistent trenéra : Václav Veselý, vedoucí : Hana Krtičková