ČDMD

ČDMD

07.10.2017 - V Byškovicích nadělili dorostenci MFK sedmičku

FK Neratovice Byškovice - Mostecký FK  U16    0:7 (0:3)

V dalšímu mistrovském podzimním kolu zajížděli mostečtí mladší dorostenci do Byškovic. Úvod utkání se mosteckým povedl a již ve čtvrté minutě Bouček uvolnil Vlacha a ten se střelou ze šestnácti metů nemýlil. 1:0 pro mostecké. V 19. minutě se Myška uvolnil na levé straně a střelou pod břevno upravil na 2:0. Ve 25. minutě Myška uvolnil Klíče a ten přidal třetí branku mosteckých. Po poločase byli mostečtí více aktivnější a dostávali se i do šancí. Hned ve 42. minutě po kombinaci Procházky a Fedáka přidal čtvrtou branku Myška. V 52. minutě kopal Myška roh. Na jeho centr si naběhl Novák a upravil skóre na 5:0. V 70. minutě si domácí dali vlastní branku po presingu Antropiuse. V 72. minutě Juris uvolnil Sobotu a ten upravil skóre na konečných 7:0 pro mostecké.

Branky : Myška 2, Vlach, Klíč, Novák, Sobota, vlastní

Sestava Mostu: Kubíček – Ludačka (46. Žák), Procházka, Novák, Slabyhoud - Bouček (47. Sobota), Minařík (47. Juris) - Fedák, Vlach (50. Antropius), Myška - Klíč

Zdeněk Kopas, trenér: „Do dnešního utkání jsme vstoupili dobře a brzy vedli 2:0. Po té jsme si vytvořili několik šancí, ale v zakončení jsme byli nepřesní. Do poločasu jsme přidali ještě třetí branku. Po změně stran jsme si opět vytvářeli šance a i je proměňovali. Kluky musím pochválit za dobrou kombinační hru a i za produktivitu v zakončení.“

Trenér: Zdeněk Kopas, asistent trenéra : Václav Veselý, vedoucí : Hana Krtičková