ČDMD

ČDMD

13.09.2017 - Dorostenci MFK U16 přišli ve druhé půli o výhru

Mostecký FK  U16 - FK Ústí nad Labem   1:2 (1:0)

V dalším kole přivítali mostečtí mladší dorostenci hráče FK Ústí nad Labem. Od úvodu utkání byl zápas vyrovnaný. Postupem času si mostečtí vytvářeli šance, ale v zakončení se jim nedařilo. Ve 28. minutě založil rychlý protiútok brankář Kubíček. Klíč narazil míč Boučkovi a ten otevřel skóre 1:0. Tak skončil i první poločas. Po změně stran si mostečtí vybrali slabší chvilky. V rozmezí dvou minut, v 51. a v 53. minutě po hrubých chybách mosteckých hosté otočili skóre na 2:1. Mostečtí se sice snažili o vyrovnání. Dostávali se i do vyložených šancí, ale bohužel skórovat se jim už nepodařilo a tak si hosté z Mostu odvezli tři body.

Zdeněk Kopas, trenér: „Vstup do utkání se nám povedl. Soupeře jsme přehrávali a vstřelili jsme i branku. Poté jsme nepochopitelně ve druhém poločase polevili a dopouštěli se zbytečných ztrát. Na to jsme se ještě dopustili školáckých chyb a hosté skóre otočili. Kluci sice bojovali a snažili se alespoň o vyrovnání, ale bohužel v koncovce jsme neproduktivní“.

Sestava Mostu: Kubíček – Žák, Bican (55.Myška), Slabyhoud, Lastovka (59.Antropius) - Sobota (49. Procházka), Novák - Bouček, Juris (49.Fedák), Gyenge - Klíč

Trenér: Zdeněk Kopas, asistent trenéra : Václav Veselý, vedoucí : Hana Krtičková